Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
Jakby tego nie nazwać .... ruchał czy nie ruchał ... jak dla mnie lepszy Ruski czy inny Eurpopejczyk niz kazdy jeden terrorysta. Ale nie bede zagłebiał sie w swoje "widzi mi sie" bo to do niczego do doprowadzi a wywola tylko niepotrzebne napięcia. Generalnie uważam że za opinie " puszczalskich" Polskie kobiety zapracowaly sobie przez ostatnie 20 lat.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
Qbek,ja to rozumiem w inny sposób-przyrównałbym to do "krucjaty" i "mieszania ras"..Wiadomo powszechnie ze trzymanie idealnie czystej rasy prowadzi do deformacji gatunku oraz stopniowych wad genetycznych.Wystarczy spojrzec na Niemców jaki to chory naród-taki czysty arryjski
A polski naród zdrowy i krzepki a Polki piękne i dorodne..Ale co sie dziwic jak u nas ruchał wczesniej i Niemiec i Ruski...hihihihihihi


Ale do czego zmierzasz kolego??? Piszesz ze sterylnosc rasy prowadzi do deformacji , nastepnie cieszysz ze narod polski taki krzepki bo go ruchali ze wszchodu i z zachodu.
Polki sa jakie sa i wszyscy widza ale na calym swiecie mozna spotkac piekne kobiety i trzeba sie czasem troche otworzyc zeby nie wyjsc na ksenofoba
Zgłoś wpis
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
No to chyba stareńki pomyliles cytowane osoby ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Qbek,nikt niczego nie pomylil...Mareks_ams zacytowal Piotrasa72,ktory w poscie zwrocil sie do ciebie.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z tym otwarciem sie i asymilacja to racja,bo jakby nie patrzec nie jestesmy u siebie .... szkoda tylko ,ze czesto spotyka sie z szufladkowaniem nas jako "latwych"...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Iza,Polki moze sa latwe,oczywiscie nie uogolniajmy,ale to brudasom na widok slowianek odrazu jezor zwiesza sie do kolan i leci piana z pyska ,czyzby nie wystarczaly Im Ich cudowne kobiety,ktore wieczorami prasuja mezowi spodenki i pastuja buty,bo wychodzi na kurestwo???
Zgłoś wpis
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
No nie wydaje mi się .... ksenofob ? We wczesniejszym poscie pisalem ze nie bede sie dalej wypowiadal o pogladach bo to do nieczego nas nie zaprowadzi w tej dyskusji. A jesli chcecie pogadac o kesenofobii i rasizmie to b.prosze zalozyc odrebny temat. A propos rasizmu chyba juz taki jest ... Rozmawiamy o czyms zupelnie innym niz czystosc rasy i poglądy zyciowe o rasie , mieszaniu i rzeczach z tym zwiazanych ...
Tak to jest przykre ze szufaldkuja nas jako " łatwe" i "niesłownych pijaków" - z tym stereotypem spotakem sie w UK .
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Izek78 napisał:
Z tym otwarciem sie i asymilacja to racja,bo jakby nie patrzec nie jestesmy u siebie .... szkoda tylko ,ze czesto spotyka sie z szufladkowaniem nas jako "latwych"...
popatrzylam i poczytalam.... ze tak swoje cos wtrace. Bedac kobieta musze niestety stwierdzic ze polskie kobiety sa nie puszczalskie tylko DURNE i tyle to zaden powod do szufladkowania,ale jednak. I nie wazne czy "nie u siebie" czy w PL. Tematu nie rozwijam bo zaraz padnie ze jestem rasistka!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Toma,masz racje,ale to nie powod zeby od razu leciec z nimi do lozka o ile nie bedzie to toaleta w dyskotece,bo spodobalam sie facetowi.....bo powie mi pare komplementow i postawi drinka...Fuj...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I pannoanno masz tez racje...ale w kraju to tylko ona ma latke "latwej czy puszczalskiej" ...tu niestety opinia idzie na nas wszystkie....
Zgłoś wpis


Bliżej nas